Noteikumi

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi un saistītām akcijām un piedāvājumiem no 8Lines Shop. (klientam ir tiesības atteikties no piedāvājumiem jebkurā liaikā)

GARANTIJA

Lai arī preču kvalitāte ir pienācīga, tomēr, ja rodas kādas sūdzības, tad pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā.
Iesniegums par sūdzību un savām vēlmēm, risinājumu, jāiesniedz rakstiski kopā ar preci, minot - rēķina numuru. Iesniegt var elektroniski (info@8lines.eu) vai Brīvības gatvē 403 - attiecīgi veikalā 8lines Shop. LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti norādītie nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ.

 

SAISTĪBAS

Ieprikšanās kārtību I-Veikalā nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  "Noteikumi par distances līgumu".Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%.

 

MAKSĀJUMS AR MAKSĀJUMU KARTĒM

Pēc pasūtījuma noformēšanas par pasūtījumu var samaksāt ar kredītkartēm (Mastercard, Visa, American Express) un debetkartēm (Maestro, Visa Electron) un PayPal ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā.
Samaksas veikšanai, lūdzam aizpildīt visus prasītos laukus TIEŠI TĀPAT KĀ TAS IR RAKSTĪTS UZ KARTES un, lai turpinātu, nospiediet "TĀLĀK".
Mastercard un Visa karšu īpašniekiem jānorāda arī CVV2/CVC2 (pēdējie 3 cipari kartes otrajā pusē, kuri atrodas aiz kartes numura). American Express karšu īpašniekiem jānorāda CID (4 cipari, kuri atrodas virs kartes numura).
Pēc apmaksas saņemšanas 1-2 darba dienu laikā sūtijums tiek nodots kurjeram .

 

PIEGĀDE

Bezmaksas piegāde pieejama jebkuram pirkumam, ja vēlies saņemt preces 1-2 dienu laikā mūsu veikalos! Viss, kas tev jādara - izvēlies piegādes opciju  BEZ PIEGĀDES

Preču piegādes I-Veikals veic izmantojot Latvijas Pasta, TNT / Fedex pakalpojumus un Omniva pakomātu starpniecību visā Baltijā. Prece kurjeram tiek tiek nodota 1-2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.